اطلاعیه
لطفا توجه بفرمایید که اطلاعات نمایش داده شده به معنی معرفی یا تایید صلاحیت شرکت یا سازمان مربوطه توسط شرکت خدمات دارویی رضوی نمی باشد و صرفا جهت افزایش اطلاعات کاربران در وبسایت نمایش داده شده است.
 
مینو

مینو

تاریخچه

کارخانه دارویی و آرایشی مینو در سال 1341 به عنوان بخشی از شرکت صنعتی پارس مینو که در سال 1336 تاسیس گردیده بود، در زمینی به مساحت 26500 متر مربع مشتمل بر ساختمان تولید، آزمایشگاه کنترل کیفیت، دپارتمان تحقیقات، فرمولاسیون و انبارها در شهر تهران به بهره برداری رسید. از سال 1381 شرکت داروئی و آرایشی به عنوان یک کارخانه مستقلبه ثبت رسیده و در دو سایت قدیمی و جدید خود (سایت سافت ژلاتین)به فعالیت تولیدی مشغول است. این شرکت یکی از شرکتهای گروه مینو است که از شرکتهای به نام و باسابقه در کشور ایران است

سابقاًدر بخش داروئی، محصولات این شرکت تحت لیسانس کارخانجات معروف دنیا نظیر ساندوز (سوئیس)، بوتس و سرل (انگلستان) و همچنین فرآورده های آرایشی تحت لیسانس کمپانی های لانکوم، اورال و ویشی (فرانسه) تولید می شدند که در سال 1358 مطابق با سیاست آن دوران، تولید تحت لیسانس متوقف شد. اما بر اساس قوانین موجود تولید تحت لیسانس بلامانع است و این شرکت داروی سدیم والپروات خود را تحت لیسانس شرکت دسیتین آلمان با نام تجاری "اورلپت" تولید می نماید.

شرکت دارویی آرایشی و بهداشتی مینو تولیدکننده انواع دارو, ویتامین و مکملهای غذایی و نیز محصولات آرایشی و بهداشتی با دو برند مکث و رزایران می باشد. ما بی وقفه از میان امواج توقف ناپذیر تغییر و نوآوری به پیش می رویم. در این راه رضایت مشتری و کیفیت محصول محوریترین ارزش در شرکت ماست که هیچگاه در مورد آن کوتاه نخواهیم آمد. پیشنهادها و انتقادها را با آغوش باز استقبال می کنیم و آن را پله ای به سوی موفقیت خواهیم ساخت، زیرا باورمان اینست که این ارزشِ محوری، تنها راه رشد و پیشرفت پایدار است.

 

آدرس

جاده مخصوص کرج کیلومتر 8 ساختمان مینو

تلفن

021-44543134

فکس

021-44543027

ایمیل

info@minoogroup.com

وبسایت

www.minoopharma.com