فرآورده های تزریقی داروئی ایران

اطلاعیه
لطفا توجه بفرمایید که اطلاعات نمایش داده شده به معنی معرفی یا تایید صلاحیت شرکت یا سازمان مربوطه توسط موسسه خدمات دارویی رضوی نمی باشد و صرفا جهت افزایش اطلاعات کاربران در وبسایت نمایش داده شده است .
فرآورده های تزریقی داروئی ایران

فرآورده های تزریقی داروئی ایران

شرکت فرآورده های تزریقی و دارویی ایران در سال 1335 به دنبال قراردادی که بین شرکت دون باکستر آمریکا و شرکت تام ترنینگ ایران منعقد شد،  تحت عنوان شرکت لابراتورهای دون باکستر با شماره 5541 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و شروع به کار نمود . پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران از مورخ 1360/07/01 نام شرکت به شرکت فرآورده های تزریقی ایران تغییر یافت و با واگذاری سهام آن در سازمان بورس و اوراق بهادار به افراد حقیقی و حقوقی از مالکیت کامل دولت خارج شد.

 شرکت فرآورده های تزریقی ایران با گسترش انواع تولیدات خود در زمینه تولید جامدات دارویی از اردیبهشت 1385 به شرکت فرآورده های تزریقی و دارویی ایران تغییر نام داد.

 در حال حاضر این شرکت به سبب داشتن تجارب ارزنده و بسیار طولانی در تهیه داروهای تزریقی با حجم بالا (LVP  ) یکی از بزرگترین تولید کنندگان این قبیل محصولات در سطح کشور محسوب شده و با اعتقادی راسخ به کیفیت و استاندارد های جهانی و با هدف افزایش رضایت مندی مصرف کنندگان دارای 3 واحد تولید محلول های تزریقی با ( LVP ) ، یک واحد تولید جامدات دارویی شامل قرص و کپسول و یک واحد تولید ویال آب مقطر ( SVP ) می باشد.

 اهداف :

 1- تولید انواع فراورده های تزریقی و دارویی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت

 2- توزیع مناسب محصولات خود در راستای دستیابی آسان بیماران برای بهره مندی از محصولات تولیدی شرکت

 3- تلاش در راستای گسترش تحقیقات دارویی و دستیابی به فرمولاسیون دارویی جدید

 4- ایجاد ارزش افزوده برای ذینفعان با توسعه بازار فروش و تولید محصولات جدید با ماشین آلات پیشفرته

 5- توسعه بازار صادراتی

 افتخارات :

 1- کسب لوح و تقدیر نامه بهره وری و کیفیت از جشنواره ملی بهره وری

 2- کسب لوح تقدیر خوش حسابی از بانک های تجارت ، ملت و ...

 3- دریافت جایزه بهره وری مواد از انجمن ملی بهره وری ایران در بین  50 شرکت داروسازی در سال 1390

 4- کسب لوحBest documentation management  از شرکت Quslity Austria در پی اخذ گواهینامه ISO 9001-2008 به منظور توسعه کیفیت و بهبود روش ها و تلاش بسیار ارزنده در ارتقاء کیفیت محصول همراه کمیت به جهت ارتقاء سلامت جامعه

 5- انتخاب مدیر عامل شرکت بعنوان مدیر کارآفرین و برتر کشور از سوی نهاد ریاست جمهوری ، اتاق بازرگانی ، صنعت و معدن در سال 1393

در حال حاضر شرکت فرآورده های تزریقی و دارویی ایران با در اختیار داشتن 290 نفر نیروی انسانی در بخش های مختلف تولید ، کنترل کیفیت ، فنی مهندسی ، واحد تحقیقات و واحد های پشتیبانی ، با افزایش سطح علمی کارکنان خود به نفش منابع انسانی کیفی و دانش مدار تأکید ورزیده و با جذب نیروهای زبده ، تحصیلکرده و متخصص در سطوح عالی ، در راستای اعتلای بهره وری صنعت ملی کشور عزیزمان همواره کوشا می باشد.

امید است همواره شاهد رشد و شکوفایی تمامی صنایع ارزشمند میهن عزیز خود باشیم .

آدرس

تهران - خیابان شهید رجایی - خیابان امام زاده ابوالحسن

تلفن

9 - 021-55543307

فکس

021-55543301

کد پستی

1886713718

ایمیل

info@iphco.com

وبسایت

www.iphco.com