اطلاعیه
لطفا توجه بفرمایید که اطلاعات نمایش داده شده به معنی معرفی یا تایید صلاحیت شرکت یا سازمان مربوطه توسط شرکت خدمات دارویی رضوی نمی باشد و صرفا جهت افزایش اطلاعات کاربران در وبسایت نمایش داده شده است.
 
فرآورده های تزریقی داروئی ایران

فرآورده های تزریقی داروئی ایران

شرکت فرآورده های تزریقی و دارویی ایران در سال 1335 به دنبال قراردادی که بین شرکت دون باکستر آمریکا و شرکت تام ترنینگ ایران منعقد شد،  تحت عنوان شرکت لابراتورهای دون باکستر با شماره 5541 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و شروع به کار نمود . پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران از مورخ 1360/07/01 نام شرکت به شرکت فرآورده های تزریقی ایران تغییر یافت و با واگذاری سهام آن در سازمان بورس و اوراق بهادار به افراد حقیقی و حقوقی از مالکیت کامل دولت خارج شد.

 شرکت فرآورده های تزریقی ایران با گسترش انواع تولیدات خود در زمینه تولید جامدات دارویی از اردیبهشت 1385 به شرکت فرآورده های تزریقی و دارویی ایران تغییر نام داد.

 در حال حاضر این شرکت به سبب داشتن تجارب ارزنده و بسیار طولانی در تهیه داروهای تزریقی با حجم بالا (LVP  ) یکی از بزرگترین تولید کنندگان این قبیل محصولات در سطح کشور محسوب شده و با اعتقادی راسخ به کیفیت و استاندارد های جهانی و با هدف افزایش رضایت مندی مصرف کنندگان دارای 3 واحد تولید محلول های تزریقی با ( LVP ) ، یک واحد تولید جامدات دارویی شامل قرص و کپسول و یک واحد تولید ویال آب مقطر ( SVP ) می باشد.

 اهداف :

 1- تولید انواع فراورده های تزریقی و دارویی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت

 2- توزیع مناسب محصولات خود در راستای دستیابی آسان بیماران برای بهره مندی از محصولات تولیدی شرکت

 3- تلاش در راستای گسترش تحقیقات دارویی و دستیابی به فرمولاسیون دارویی جدید

 4- ایجاد ارزش افزوده برای ذینفعان با توسعه بازار فروش و تولید محصولات جدید با ماشین آلات پیشفرته

 5- توسعه بازار صادراتی

 افتخارات :

 1- کسب لوح و تقدیر نامه بهره وری و کیفیت از جشنواره ملی بهره وری

 2- کسب لوح تقدیر خوش حسابی از بانک های تجارت ، ملت و ...

 3- دریافت جایزه بهره وری مواد از انجمن ملی بهره وری ایران در بین  50 شرکت داروسازی در سال 1390

 4- کسب لوحBest documentation management  از شرکت Quslity Austria در پی اخذ گواهینامه ISO 9001-2008 به منظور توسعه کیفیت و بهبود روش ها و تلاش بسیار ارزنده در ارتقاء کیفیت محصول همراه کمیت به جهت ارتقاء سلامت جامعه

 5- انتخاب مدیر عامل شرکت بعنوان مدیر کارآفرین و برتر کشور از سوی نهاد ریاست جمهوری ، اتاق بازرگانی ، صنعت و معدن در سال 1393

در حال حاضر شرکت فرآورده های تزریقی و دارویی ایران با در اختیار داشتن 290 نفر نیروی انسانی در بخش های مختلف تولید ، کنترل کیفیت ، فنی مهندسی ، واحد تحقیقات و واحد های پشتیبانی ، با افزایش سطح علمی کارکنان خود به نفش منابع انسانی کیفی و دانش مدار تأکید ورزیده و با جذب نیروهای زبده ، تحصیلکرده و متخصص در سطوح عالی ، در راستای اعتلای بهره وری صنعت ملی کشور عزیزمان همواره کوشا می باشد.

امید است همواره شاهد رشد و شکوفایی تمامی صنایع ارزشمند میهن عزیز خود باشیم .

آدرس

تهران - خیابان شهید رجایی - خیابان امام زاده ابوالحسن

تلفن

9 - 021-55543307

فکس

021-55543301

کد پستی

1886713718

ایمیل

info@iphco.com

وبسایت

www.iphco.com