اطلاعیه
لطفا توجه بفرمایید که اطلاعات نمایش داده شده به معنی معرفی یا تایید صلاحیت شرکت یا سازمان مربوطه توسط شرکت خدمات دارویی رضوی نمی باشد و صرفا جهت افزایش اطلاعات کاربران در وبسایت نمایش داده شده است.
 
بیمارستان امام رضا (ع) مشهد

بیمارستان امام رضا (ع) مشهد

در حال حاضر بیمارستان امام رضا (ع) با داشتن ۸۵۶ تخت به‌عنوان یک بیمارستان جنرال و درجه یک در ردیف یکی از بزرگ‌ترین مراکز عمده آموزشی و درمانی سطح کشور قرار دارد.

به طوری که این مرکز علاوه بر درمان بیماران مراجعه کننده به‌عنوان یک پایگاه تحقیقات آموزش پزشکی و یک مرکز تعلیم و تربیت دانشجویان و دانشجویان رشته‌های پزشکی در سطح تخصصی و فوق تخصصی است و همه ساله تعدادی استاژر، انترن و رزیدنت تحت نظر رؤسای بخش‌های مختلف این بیمارستان تحت آموزش‌های علوم بالینی قرار می‌گیرند.

پوشش درمانی این بیمارستان نیز بسیار وسیع است درمانگاه و بخش‌های اورژانس در مجتمع درمانگاهی این بیمارستان قرار دارد که به‌صورت شبانه‌روزی با حضور پزشکان داخلی و جراحی در ارائه خدمات درمانی به مراجعین فعال است.

مجتمع درمانگاهی (پلی‌کلینیک) بیمارستان دارای درمانگاه‌های تخصصی زیر است:
ارتوپدی، اورولوژی، جراحی عمومی، پوست، چشم پزشکی، داخلی تخصصی، گوش و حلق و بینی، زنان و زایمان، درمانگاه مصدومین و مسمومیت، پانسمان و تزریقات و بهداشت و تنظیم خانواده.

همچنین واحدهای مختلف دیگری در این مجتمع درمانگاهی مستقر است که وظیفه خدمات حمایتی و اداری بیماران به عهده این واحدها است از جمله واحد پذیرش و اسناد پزشکی، کارشناسی امور بیمه‌گری و مددکاری اجتماعی.

در این بیمارستان علاوه بر دارا بودن مجتمع درمانگاهی بخش‌هایی نیز به‌منظور بستری نمودن بیماران نیازمند وجود دارد، بخش‌هایی از جمله ارتوپدی، اورولوژی، جراحی، قلب سی‌سی‌یو، داخلی تخصصی، آی‌سی‌یو داخلی، چشم پزشکی، گوش و حلق و بینی، پوست، روماتولوژی و هماتولوژی، اطفال، نوزادان، آی‌سی‌یو نوزادان، زنان و زایمان، عفونی، سوختگی، دیالیز سنگ‌شکن که در بخش‌های مذکور نسبت به پذیرش و بستری بیماران نیازمند و درمان آنها اهتمام لازم صورت می‌پذیرد.

ضمناً بخش‌های پاراکلینیکی این بیمارستان نیز مشتمل بر بخش‌های رادیولوژی و پزشکی هسته‌ای سی تی اسکن، آزمایشگاه‌های تخصصی مرکزی، فیزیوتراپی و ادیومتری که ارتباط با امور تشخیصی درمان بیماران انجام وظیفه می‌نمایند.

آدرس

خیابان ابن سینا-میدان بیمارستان امام رضا(ع)

تلفن

۸۵۴۳۰۳۱-۹ 051

وبسایت

www.emamreza.mums.ac.ir