موسسه خدمات دارویی رضوی

موسسه خدمات دارویی رضوی

موسسه خدمات دارویی رضوی (داروخانه مرکزی امام رضا ع)در اسفند ماه سال 1362 به عنوان زیرمجموعه ای از آستان قدس رضوی افتتاح گردید. فعالیت های این موسسه بر اساس تامین داروهای مورد نیاز داروخانه، تامین اقلام بهداشتی، فراهم نمودن امکانات آموزشی برای دانشجویان دانشکده داروسازی با نظر هیات مدیره و همچنین تهیه و ساخت انواع داروهای ترکیبی دستوری میباشد.
بخش گیاهان دارویی که تحت نظارت پزشک متخصص گیاهان دارویی (فارماکولوژی بالینی) اداره می شود ، با ارائه ی مشاوره به مراجعین ، پزشکان و تحقیق و پژوهش در زمینه انواع محصولات پر مصرف در بازار در حال ارائه خدمات میباشد.
این موسسه در سال 1384 موفق به کسب گواهینامه 2000-ISO9001 شده است و تلاش جهت رفع عدم انطباق های اعلام شده از سوی شرکت گواهی دهنده و بهبود مستمر در فعالیت های داروخانه صورت گرفته است. موسسه خدمات دارویی رضوی ،همچنین در سال 1395 در رده‌بندی انجام شده توسط وزارت بهداشت و درمان کشور ، جزو 10 داروخانه برتر قرار گرفت و جایزه ی ملی کیفیت حوزه سلامت را دریافت کرد .

وبسایت موسسه خدمات دارویی رضوی، مرجعی از بروزترین اطلاعات دارویی است . ترجمه و تولید محتوای داروها و مقالات سایت ، توسط تیمی از پزشکان داروساز داروخانه امام، و از منابع معتبر ذیل صورت می گیرد :

: References
www.drugs.com 
www.medscape.com
www.drugbank.com , www.medlineplus.gov
www.webmed.com , www.uptodate.com
و دارونامه ی رسمی ایرانموسسه خدمات دارویی رضوی ، بانک جامع اطلاعات دارویی ، اخبار و مقالات پزشکی
داروخانه مرکزی امام ، مرجع کامل دارویی در مشهد
تمام حقوق برای موسسه خدمات دارویی رضوی محفوظ است © 1393
( بازنشر مطالب تنها با ذکر منبع و لینک مستقیم به صفحه مجاز می باشد)