خدمات غیرحضوری به بیماران توسط مؤسسه خدمات دارویی رضوی

خدمات غیرحضوری به بیماران توسط مؤسسه خدمات دارویی رضوی

خدمات غیرحضوری به بیماران توسط مؤسسه خدمات دارویی رضوی

مؤسسه خدمات دارویی رضوی به منظور تسهیل در ارائه خدمات به عموم مراجعان این مؤسسه، ارائه خدمات غیرحضوری را در دستور کار خود قرار داد.

مدیرعامل مؤسسه خدمات دارویی رضوی گفت: عموم بیماران در هر نقطه  از کشور با شماره‌گیری خط تلفن پنج رقمی 31908 داخلی 228 و 229 می‌توانند از خدماتی مانند اعلام موجودی، قیمت و تأمین دارو و ارتباط خطوط تلفنی با مسئولین فنی در خصوص پرسش‌های پزشکی و دارویی بهره‌مند شوند.

سید مهدی هاشمی‌نژاد افزود: ارسال نسخه‌های بیماران برای تأیید به سازمان‌های بیمه‌گر، پیگیری تأیید نسخه‌های اینترنتی در داروخانه، صدور فاکتور داروها و اعلام آن به صورت تلفنی به بیماران، کنترل داروهای ارسالی توسط مسئولین فنی و ارسال دارو به همراه فاکتور با مهر مسئول فنی توسط پیک از جمله خدمات غیرحضوری این مؤسسه به شمار می‌رود.

وی گفت: از دیگر خدمات قابل ارائه توسط واحد پاسخگوی تلفنی این مؤسسه می‌توان به نظرسنجی مستمر از مشتریان و بیماران به منظور رضایت از عملکرد این واحد، ثبت اطلاعات بیماران در بانک اطلاعاتی، ثبت درخواست‌های دارویی و اطلاعات بیماران در صورت تأمین موجودی دارو اشاره کرد.

هاشمی نژاد تصریح کرد: مؤسسه خدمات دارویی رضوی با توجه به مرکزیت آن در شهر مشهد و هم‌جواری با بیمارستان امام رضا(ع)، موجود بودن داروهای خاص و کمیاب در آن، ارائه تخفیفات دارویی به نیازمندان و مستمندان، پوشش کامل شرکت‌های مختلف بیمه، برخورداری از واحدهای مختلف مانند بخش گیاهان دارویی، پیک موتوری ارسال دارو و خدمات مراجعان بسیاری دارد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

درج نظرسوالات کاربران
تاکنون نظری برای این مطلب درج نشده است.