تأمین 30 هزار رمدسیویر برای بیماران کرونایی توسط موسسه خدمات دارویی رضوی

تأمین 30 هزار رمدسیویر برای بیماران کرونایی توسط موسسه خدمات دارویی رضوی

تأمین 30 هزار رمدسیویر برای بیماران کرونایی توسط موسسه خدمات دارویی رضوی

مدیر عامل مؤسسه خدمات دارویی آستان قدس رضوی از تأمین 30 هزار عدد ویال «رمدسیویر» به ارزش تقریبی 170 میلیارد ریال برای تامین نیاز بیماران کرونایی در شهر مشهد خبر داد.
دکتر سید مهدی هاشمی‌نژاد در گفت‌و‌گو با آستان نیوز در این باره گفت: موسسه خدمات دارویی رضوی در راستای انجام رسالت اجتماعی خود و با هدف کاهش دغدغه‌های بیماران و کمک به سیستم بهداشت و درمان کشور، به این عرصه ورود کرد و اعتبار قابل توجهی به این موضوع اختصاص داده شد تا یکی از نیازهای ضروری بیماران کرونایی در شهر مشهد تامین شود. در همین راستا این مؤسسه با استفاده از ظرفیت‌های شرکت یاراطب ثامن، به عنوان یکی از مراکز زیرمجموعه بنیاد بهره‌وری موقوفات آستان قدس، اقدام به خریداری داروی رمدسیویر به طور مستقیم از کارخانه در تهران کرد.
وی ادامه داد: این اقدام حمایتی آستان قدس رضوی با همکاری معاونت غذا و داروی دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران و مشهد صورت گرفت و 30 هزار رمدسیویر طی سه مرحله خریداری و برای توزیع در داروخانه‌ مرکزی امام(ع) و اورژانس عدالتیان به مشهد انتقال داده شد.
مدیر عامل مؤسسه خدمات دارویی آستان قدس رضوی خاطرنشان کرد: داروخانه مرکزی امام(ع) از اواسط اسفند سال 98 به عنوان یکی از داروخانه‌های اختصاصی توزیع داروهای بیماران مبتلا به کرونا در سطح شهر مشهد زیر نظر این مؤسسه فعالیت می‌کند و هم اکنون در موج پنجم کرونا نیز تمام توان خود را برای ارائه خدمت به کار گرفته است.


موسسه خدمات دارویی رضوی
آستان نیوز
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

درج نظرسوالات کاربران
تاکنون نظری برای این مطلب درج نشده است.