اطلاعیه
لطفا توجه بفرمایید که اطلاعات نمایش داده شده به معنی معرفی یا تایید صلاحیت شرکت یا سازمان مربوطه توسط شرکت خدمات دارویی رضوی نمی باشد و صرفا جهت افزایش اطلاعات کاربران در وبسایت نمایش داده شده است.
 
تهران دارو

تهران دارو

درباره تهران دارو

شرکت داروسازی تهران دارو در سال 1334 هجری شمسی با نام لابراتوار میسین تاسیس و در سال 1337 به بهره برداری رسید. این شرکت از سال 1363 با تغییر نام به شرکت داروسازی تهران دارو به فعالیت خود ادامه داده است.

تهران دارو همواره این افتخار را داشته که با انتخاب و تولید جدیدترین داروهای موجود در گروههای دارویی گوناگون (داروهای موثر بر سیتم اعصاب مرکزی، داروهای قلبی عروقی، ضد دردها و مسکن ها و.....) سبد محصولات ارائه شده به بازارهای دارویی را پربارتر و رنگین تر نماید.

استراتژی:

 شرکت قریب نیم قرن است که با شعار “تحصیل رضایت پزشکان و بیماران” تلاش می نماید که از طریق ارائه محصولات جدید و باکیفیت به هدف اصلی خود که “نیل به کیفیت برتر در تولید است” برسد و در مسیر دست یابی به این هدف از تکنولوژی به روز ساخت داروها، توسعه فضاهای اختصاص یافته به تولید و نیروی انسانی آموزش دیده و با صلاحیت و فرمولاسیون جدید ترین داروهای معرفی شده به بازارهای دارویی دنیا بهره برداری نموده است.

 معرفی واحدهای سازمان:

 واحد تولید:

 این بخش با بهره گیری از ماشین آلات مدرن و دستگاه های پیشرفته در امر ساخت و بسته بندی محصولات دارویی فعالیت داشته و وسیع ترین محوطه ساختمانی در کل مجموعه را به خود اختصاص داده است.

 رعایت الزامات GMP (اصول بهینه تولید ) در کلیه مراحل و فرآیندهای دخیل در تولید ،سرلوحه عملکرد این واحد محسوب می گردد.

 واحد آزمایشگاه های کنترل کیفیت:

 آزمایشگاه های کنترل با بهره گیری از نیروی انسانی تحصیل کرده و مجرب ،روش های آزمایشگاهی معتبر،تجهیزات وابزار آزمایشگاهی کالیبره وپیشرفته و آخرین نسخ منابع علمی و رفرانس های جهانی قابل دسترسی، مسئولیت کنترل کیفیت کلیه مواد اولیه ،اقلام بسته بندی ،محصولات نیمه ساخته و محصولات تمام شده وآزاد شده برای مصرف را برعهده دارد.

 با توجه به تنوع وظایف تعریف شده برای آزمایشگاه کنترل ،زیر مجموعه های آزمایشگاهی مختلف در این واحد، عهده دار مسئولیت های مشخصی به قرار ذیل می باشند:

آزمایشگاه کنترل مواد اولیه ،محصول و ابزار دقیق:

در این آزمایشگاه طیف وسیعی از آنالیز مواد اولیه و محصولات ساخته شده به کمک دستگاههای پیشرفته ای چون GC،IR،UV،HPLC و....... بر اساس روش های آزمایشگاهی ارائه شده در تازه ترین نسخه های معتبر جهانی همچون USP،BP،EP و..... انجام می پذیرد.

 آزمایشگاه کنترل میکروبی:

کلیه آزمایش های میکروبیولوژیکی مورد نیاز جهت پایش شرایط محیطی در قسمت های مختلف تولید همچنین کنترل میکروبی آب ، مواد اولیه و محصولات دارویی ساخته شده با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته و براساس تازه ترین روش های ارائه شده در فارماکوپه های معتبر جهانی در این آزمایشگاه انجام می پذیرد.

آزمایشگاه کنترل حین تولید (IPQC)

در راستای دست یا بی به الزامات GMP تمامی پروسه های تعریف شده و انجام یافته در تولید از بدو ورود مواد اولیه و اقلام بسته بندی به شرکت تا زمان خروج محصول نهایی بسته بندی شده از شرکت مشمول نظارت و کنترل تستهای آزمایشگاهی تعریف شده در این بخش از آزمایشگاههای کنترل خواهند بود.

 واحد تحقیقات:

حضور نیروهای متخصص و کار آزموده و تلاش مستمر و بی وقفه ایشان در زمینه معرفی داروهای جدید به بازارهای دارویی سبب گردیده که این واحد در زمره مهمترین واحدهای شرکت قرار گیرد.

 معرفی داروهای جدید،بازبینی فرمولاسیون های موجود در بازار ، تلاش در راستای ارتقای کیفیت محصولات تولید شده و ارتقای تکنیک های بکار رفته در فرمولاسیون های دارویی از اهم وظایف این واحد به شمار می رود.

 واحد فنی – مهندسی و پروژه های جدید:

در راستای عملکرد به خط مشی سازمان مبنی بر استقرار اصول بهینه تولید (GMP) و ارائه محصولات دارویی مرغوب و باکیفیت، فعالیت های متنوع واحد فی مهندسی و پروزه این سازمان شکل می گیرد.

 تعریف پروژ ه های نوسازی در فضاهای تولیدی، کنترل صحیح و اصولی عوامل موثر بر محیط تولید از قبیل تهویه هوا، میزان دما، رطوبت و فشار، بهره گیری از تجهیزات مدرن و به روز، تدوین برنامه های تعمییرات نگهدارنده (pm) دستگاه های موجود در کلیه واحدها، کنترل فنی سیستم های هواساز و آب ساز از جمله فعالیت های اساسی این واحد به شمار می رود.

 واحد بازاریابی و فروش:

 این واحد در جهت ارائه داروهای تولید شده در شرکت به بازارهای دارویی فعالیت داشته و عملکردهای خود را حول محورهای ذیل متمرکز نموده است:

برآورد میزان استقبال پزشکان و بیماران از محصولات شرکت از طریق جمع آوری و بررسی نظرات ایشان و و ارائه نتایج مربوطه به واحدهای ذی ربط.

معرفی محصولات جدید شرکت به بازار دارویی کشور.

پاسخگویی به سوالات مطرح شده از سوی بیماران در زمینه داروهای شرکت.

انتخاب داروهای برگزیده در گروههای دارویی مختلف و معرفی به واحد تحقیقات جهت تهیه فرمولاسیون های جدید دارویی.

برقراری ارتباط وسیع با پزشکان و سایر گروههای هدف.

فراهم نمودن امکانات مناسب جهت توزیع بهتر دارو به منظور بهره مندی یکسان تمامی بیماران از داروهای تولید شده در شرکت.

آدرس

تهران کیلومتر 7 جاده مخصوص کرج جنب بانک ملت

تلفن

021-48032000

فکس

021-44504840

ایمیل

info@tehrandarou.com

وبسایت

www.tehrandarou.com