اطلاعیه
لطفا توجه بفرمایید که اطلاعات نمایش داده شده به معنی معرفی یا تایید صلاحیت شرکت یا سازمان مربوطه توسط شرکت خدمات دارویی رضوی نمی باشد و صرفا جهت افزایش اطلاعات کاربران در وبسایت نمایش داده شده است.
 
تولیددارو-وارداتی

تولیددارو-وارداتی

تاریخچه

 شرکت تولیددارو یکی از بزرگترین و قدیمی­ترین کارخانجات داروسازی ایران می­باشد که در سال 1335 تأسیس و فعالیت خود را در زمینه ساخت فرآورده­های دارویی و بهداشتی آغاز کرده است. این شرکت با نام تجاری TD پیش از پیروزی انقلاب یکی از کارخانجات داروسازی مطرح کشور بوده و پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز همواره در ردیف کارخانه­های مطرح تولید و عرضه دارو قرار داشته است. در سال 1384 با توجه به سیاستهای گروه سرمایه­گذاری البرز و تشکیل هلدینگ­های تخصصی، شرکت تولیدارو به دو بخش آرایشی، بهداشتی و دارویی تفکیک شد و از همان سال بخش دارویی تحت عنوان شرکت داروسازی تولیددارو (سهامی خاص) ادامه فعالیت نمود.

 چشم انداز شرکت

 چشم انداز مورد انتظار شرکت داروسازی تولیددارو تبدیل شدن به یکی از 10 شرکت برتر تولیدکننده و صادرکننده محصولات دارویی کشور می باشد. این شرکت علاوه بر افزایش کمی و کیفی محصولات جدید، توسعه سبد محصولات خود را با تولید داروهای جدید و اشکال دارویی جدید مورد تأیید در دنیا، تولید مکملهای غذایی و دارویی و تولید دارو به روشهای نوین داروسازی و با تکنولوژی مدرن از طریق همکاری و یا مشارکت با شرکتهای بین المللی معتبر با نامهای تجاری شناخته شده و سطح بالای کیفیت مورد انتظار به انجام رساند .

 همچنین با بهره گیری از نیروی  انسانی متعهد، تجهیز به دانش فنی و تکنولوژی مناسب تولید و بسته بندی و ایجاد مشارکت با شرکتهای مطرح جهان به تولید و صدور کالا به سایر کشورهای جهان نیز چشم خواهد داشت. داروسازی تولیدارو  زیرساختهای لازم برای توسعه کسب و کار، کسب رضایت متوازن ذینفعان، افزایش پایدار حضور موفق و مستمر در صنعت داخلی و منطقه ای سهم بازار را نهادینه کرده و با عبور از سطح سود ناویژه 40% در سال منافع صاحبان سهام را به خوبی تأمین خواهد کرد.

 

آدرس

تهران ابتدای جاده ساوه خ شهید یادگار صندوق پستی 3919-11365

تلفن

021-61170

فکس

021-66620175

کد پستی

1371616314

ایمیل

info@toliddaru.ir

وبسایت

toliddaru.ir