اطلاعیه
لطفا توجه بفرمایید که اطلاعات نمایش داده شده به معنی معرفی یا تایید صلاحیت شرکت یا سازمان مربوطه توسط شرکت خدمات دارویی رضوی نمی باشد و صرفا جهت افزایش اطلاعات کاربران در وبسایت نمایش داده شده است.
 
لقمان

لقمان

 خط مشی:

شرکت دارویی و بهداشتی لقمان به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های دارویی و بهداشتی ایران در زمینه تحقیق، تولید و عرضه انواع اشکال دارویی در گروههای درمانی گوناگون، با چشم انداز توسعه پایدار، بهبود مستمر به منظور تولید محصولاتی با بهترین کیفیت را در جهت ارتقای سلامت عمومی جامعه سر منشاء تمامی فرآیندهای خود قرارداده است.  ما با داشتن تجارب و سوابق طولانی در صنعت دارویی ایران، تلاش نموده ایم روند کلیه فعالیتها در جهت رشد و تعالی فرهنگ سازمانی و اعتبار شرکت و کارکنان آن باشد و در این راستا همواره خود را متعهد به استقرار و رعایت ملزومات اساس آخرین ویرایش استانداردهایISO9001 & ISO10002 & ISO14001 & OHSAS18001  ISO17025  ISO10015 &  & ISO10013  در زمینه های مدیریت کیفیت، ایمنی، بهداشت، زیست محیطی و استاندارد صنعت داروسازی  CGMP  و  GLPمیدانیم.

با الهام از خط مشی فوق باورهای ذیل سرلوحه عملکرد و فعالیتهای شرکت لقمان قرار دارند :

کلیه فرآیندهای سازمان مطابق با الزامات نظام مدیریت کیفیت انجام و مورد پایش قرار می گیرند.

کلیه فرآیندهای سازمان از نظر تاثیرگذاری بر جنبه های زیست محیطی با رویکرد کنترل اثرات نامطلوب مورد شناسایی قرار گرفته و ارزیابی می شوند.

کلیه فرآیندهای سازمان در راستای حذف و یا به حداقل رساندن ریسکهای ایمنی و اجرای بهداشت حرفه ای مورد ارزیابی و کنترل قرار می گیرند.

نیازهای آموزشی کارکنان در جهت افزایش سطح آگاهی و درک بهتر از مسئولیت های حرفه ای شناسایی وتأثیر فعالیت کارکنان در فرآیندهای سازمان بعنوان یک تعهد اجتماعی تفهیم می گردد .

کلیه فرآیندهای سازمان با حفظ رویکرد مشتری مداری از طریق پایش تلقی مشتریان و مصرف کنندگان نهایی محصولات مورد ارزیابی قرار می گیرند.

 

 

آدرس

تهران کیلومتر 10 جاده مخصوص کرج روبروی شرکت مینو

تلفن

021-44504121-3

فکس

021-44504755

کد پستی

1389737611

ایمیل

info@loghmanpharmd.com

وبسایت

www.loghmanpharmd.com