دارو فروشی تلگرامی خلاف است/پلیس فتا بشدت برخورد کند

مدیر کل بازرسی، پاسخگویی به شکایات و امور حقوقی سازمان غذا و دارو گفت: پلیس فتا باید با کسانی که اقدام به فروش دارو در تلگرام و شبکه های اجتماعی غیر مجاز می کنند برخورد جدی داشته باشد.

دکتر شهریار اسلامی تبار، مدیر کل بازرسی، پاسخگویی به شکایات و امور حقوقی سازمان غذا و دارو در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری سازمان غذا و دارو " ایفدونا " گفت: فروش دارو به هر نوعی از طریق تلگرام ممنوع بوده و تخلف است.

وی افزود: پلیس فتا باید با کسانی که اقدام به فروش دارو در تلگرام و شبکه های اجتماعی غیر مجاز می کنند برخورد جدی داشته باشد.

دکتر اسلامی تبار افزود: توصیه ما به مردم این است که برای خرید دارو به هیچ وجه به تلگرام و شبکه های اجتماعی غیر مجازی که توسط افراد ناشناس راه اندازی شده اند مراجعه نکنند و تنها راه خرید دارو، داروخانه می باشد و اگر مواردی را در فضای مجازی مشاهده می کنند به پلیس فتا گزارش دهند.

مدیر کل بازرسی، پاسخگویی به شکایات و امور حقوقی سازمان غذا و دارو در پایان گفت: در شبکه های اجتماعی غیر مجاز و تلگرام بسیار مشاهده شده است که برای فروش دارو شماره تماس اعلام می کنند که باید مسئولین مربوطه از جمله مخابرات و پلیس فتا برخورد جدی با این افراد داشته باشند.

به اشتراک گذاری:

درج نظر

تاکنون نظری برای این مطلب درج نشده است.