اطلاعات دارویی اسلیم فول

Slim full

اسلیم فول Slim full

English

کپسول اسلیم فول به همراه رژیم غذایی یک فرمول طراحی شده برای کمک به کنترل وزن از طریق سوختن چربی و کاهش میل به شکر (شیرینی) است .
پودر سرکه سیب: یک چربی سوز بی نظیر می باشد و پتاسیم موجود در آن تضمین کننده تعادل شیمیایی مناسب جهت جلوگیری از تجمع آب اضافی در بدن است.
به علاوه افرادی که سرکه سیب مصرف کرده اند بهبودی در گوارش و هضم غذا، دردهای مفصلی و عضلانی و رنگ پوست خود مشاهده نموده اند .
پودر چای سبز: چای سبز حاوی کافئین و ترکیبات فنلی است که سوخت و ساز بدن را افزایش داده و عامل محرکی برای سوزاندن کالری می باشد، همچنین به عنوان کنترل کننده و کاهش دهنده چربی خون (کلسترول) توصیه می گردد، علاوه بر این چای سبز به دلیل دارا بودن ترکیبات آنتی اکسیدان مانند کاتچین و فیتوکمیکال ها دارای اثرات ضد سرطانی می باشد.
جلبک دریایی: جلبک دریایی با تأمین نمودن ید مورد نیاز بدن کمک شایانی به سلامت غده تیرویید می نماید. بنابراین یکی از مواردی که باعث افزایش وزن می شود (کم کاری تیروئید) با تأمین ید موجود در جلبک دریایی به طور قابل توجهی کاهش می یابد علاوه بر این به دلیل وجود عناصر گوناگون در جلبک دریایی توانایی بدن برای سوزاندن چربی در طول ورزش افزایش یافته و استقامت بدن را بالا برده و به سلول ها اجازه می دهد انرژی مصرف کنند.
کروم غذایی: کروم یک عنصر ضروری در سوخت و ساز قند در بدن می باشد که کمبود آن باعث بالا رفتن میل به شیرینی (شکر) می گردد. در پنجاه و هفتمین نشست سالانه انجمن دیابت آمریکا در بوستون اظهار شد مصرف روزانه مکمل های حاوی کروم به شکل قابل توجهی به عملکرد انسولین بهبود می بخشد.
ویتامین B6: در سنتز هموگلوبین و ترشحات غدد آدرنال (آدرنالین) ایفای نقش می کند. آدرنالین هورمونی است که در واکنش فرد به استرس ترشح شده و تنظیم کننده سوخت و ساز بدن است و باعث تبدیل گلیکوژن ذخیره شده به گلوکز می شود که این امر برای تنظیم سطح گلوکز خون بسیار ضروری است.

گروه دارو: مکمل غذایی

موارد مصرف اسلیم فول

کاهش وزن در چاقی ها

مقدار مصرف اسلیم فول

دو کپسول سه بار در روز همراه با غذا (روزانه 6 کپسول)

هشدارها

1-در صورت استفاده از دوز توصیه شده عوارض جانبی خاصی دیده نشده است. مگر در افرادی که نسبت به کافئین و یا گیاهان به کار رفته در دارو حساس می باشند که ایجاد واکنش های آلرژی مانند تپش قلب، سرگیجه، کوتاه بودن تنفس، اسهال، سوزش معده و یا سایر علایم مشابه ایجاد نماید که در صورت مشاهده این علایم مصرف دارو را قطع نمایید.
2-در دوران بارداری و شیردهی از مصرف دارو خودداری نمایید.
3-در افراد زیر 18 سال استفاده نگردد.
4-بیماران دارای پر کاری تیروئید از مصرف دارو خودداری نمایند.

نکات قابل توصیه

از مصرف همزمان دارو با سایر داروها به خصوص داروهای ضد انعقاد خون خودداری گردد. تا دو ساعت بعد از مصرف این داروها، داروهای دیگر استفاده نگردد. در صورت حساسیت به کافئین با دستور پژشک استفاده نمایید. کسانی که دارای کم خونی هستند و یا از داروی levodopa استفاده می کنند با پزشک خود مشورت نمایند.

مصرف در بارداری

ممنوع است

نظرات
  • بهار:

   سلام آیا مصرف هم زمان اسلیم فول و ونوستات مشکلی ایجاد میکنه یا نه؟

   پاسخ خانم دکتر اسکناطی:

   مصرف این دو دارو مشکلی ندارد .
   توصیه می شود  از مکمل مولتی ویتامین برای جلوگیری از ریزش مو و مشکلات پوستی استفاده نمایید.

  • غزل:

   با سلام من کم کاری تیروئید دارم ولی دکتر برام اسلیم فول تجویز کرده پس نباید بخورم؟

   پاسخ خانم دکتر اسکناطی:

   اسلیم فول در بیماران با پرکاری تیرویید منع مصرف دارد و در کم کاری تیرویید با احتیاط می توان استفاده کرد.
   کم کاری تیرویید می تواند علت چاقی باشد و بهتر است زیر نظر متخصص غدد درمان شود. 

پرسش از دکتر داروساز

دارو های مشابه