اطلاعیه
لطفا توجه بفرمایید که اطلاعات نمایش داده شده به معنی معرفی یا تایید صلاحیت شرکت یا سازمان مربوطه توسط شرکت خدمات دارویی رضوی نمی باشد و صرفا جهت افزایش اطلاعات کاربران در وبسایت نمایش داده شده است.
 
زهراوی

زهراوی

درباره ما

شرکت داروسازی زهراوی با هدف بهبود کیفیت زندگی و سلامت انسانها در سال 1365 بنیانگذاری گردید و در سال 1370 در زمینی به مساحت 120000 متر مربع و زیر بنای 28000 متر مربع در نزدیکی شهر تبریز مورد بهره برداری قرار گرفت و در راه دستیابی به ارمغان سلامت، طول عمر و شادابی، دانش و تجربه خود را بکار گرفت و به کمک کارکنان ماهر و متخصص و بهره گیری از تکنولوژی مدرن این شرکت هم اکنون در زمره 6 شرکت پر فروش داروسازی کشور قرار دارد و پیشگام در تولید کپسولهای نرم و داروهای بیماران پیوندی ( ایمونوساپرسیو) می باشد.

این کارخانه مجهز به خطوط تولید انواع کپسول نرم، قرص، کپسول و آمپول می باشد و هم اکنون بیش از 80 محصول با اشکال دارویی مختلف توسط این شرکت به بازار عرضه شده است تا پاسخگوی نیازهای داخلی و خارجی باشد.

تولیدات شرکت داروسازی زهراوی با اصول GMP و استانداردهای ISO مطابقت دارد و کنترل کیفی این محصولات توسط آزمایشگاههای مجهز به ATOMIC ABSORPTION- GC- HPLC  و اسپکتروفتومتری به دقت انجام می شود.

شرکت داروسازی زهراوی با استفاده از بهترین منابع اروپایی محصولات خود را تولید می نماید و هم اکنون نیز تحت لیسانس شرکت F.HOFFMANN-La Roche Ltd سوئیس- داروی سل سپت® را عرضه می نماید که این فراورده جهت پیشگیری از رد پیوند در بیماران با پیوند کلیه، کبد و قلب مصرف می گردد. کلیه مواد اولیه، سایت، تجهیزات و داروی ساخته شده مطابق با الزام های شرکت سوئیسی F.HOFFMANN-La Roche Ltd می باشد.

همچنین داروی پیوندی ایمینورال® یا سیکلوسپورین با انتقال دانش فنی از یک شرکت اروپایی و تامین مواد اولیه از همان منبع تولید می شود که مورد تائید FDA بوده و در آزمایش های هم سنگی زیستی و کارآزمایی بالینی نتایج مربوطه در مقایسه با مشابه خارجی نشان می دهد که دارو می تواند جایگزین مشابه خارجی در بیماران پیوندی باشد.

در سال 1388 بجز قرص و کپسول سل سپت ® ، سومین داروی تحت لیسانس شرکت F.HOFFMANN- La Roche  Ltd   کپسول نرم روآکوتان® از سوی شرکت داروسازی زهراوی تولید و وارد بازار گردید. این دارو خط اول درمان آکنه وولگاریس مقاوم به درمان می باشد.

در همین سال و در ادامه تولید داروهای ایمونو  ساپرسیو ، داروی ® Cograft با استفاده از منبع ماده اولیه دارای تاییدیه FDA از سوی داروسازی زهراوی به بازار عرضه گردید. این دارو آخرین و جدیدترین داروی مورد استفاده در دنیا در پیوند کبد و کلیه می باشد.

بالاخره در سال 1389، در فیلد بیوتکنولوژی، پس از انجام و تحقق چندین کارآزمائی بالینی سرنگ آماده تزریق  ® Betapoeitin (بتااریتروپویتین) به بازار عرضه گردید که در درمان کم خونی در بیماران دچار نارسائی مزمن کلیه تحت دیالیز بکار میرود. ضمناً سایت پایلوت بیوتکنولوژی که در کارخانه داروسازی زهراوی مراحل پایانی کار را طی می نماید گواه بر این امر دارد که زهراوی به داروهای تخصصی فعلی بسنده نکرده و همواره به آینده و تولید داروهای بیوتکنولوژی که حرف اول درمان را در 10 سال آینده داشته، نگاه دارد، به نحوی که در راستای یاری رساندن به بیماران  مبتلا به MS زهراوی داروی  Glatinama Acetate را به شکل سرنگ آماده تزریق در آینده وارد بازار خواهد کرد.

همچنین این شرکت موفق به تولید و فرمولاسیون داروی حساس Digoxin گردید که سالها در برنامه واردات کشور قرار داشت. دیگوکسین در نارسائی قلبی کاربرد دارد و به تازگی وارد بازار شده است.

انبارهای شرکت داروسازی زهراوی به منظور نگهداری مواد اولیه- اقلام بسته بندی و محصول نهایی به گونه ای طراحی و ساخته شده است که از بروز هرگونه آلودگی پیشگیری نموده، فساد اجتناب ناپذیر فراورده ها را به حداقل رسانده و حداکثر پایداری را امکان پذیر می سازد.         

نگاه دور اندیش مدیران و تلاش صادقانه کارکنان شرکت داروسازی زهراوی در جهت ارتقاء تکنولوژی و کیفیت برتر محصولات، دریافت گواهینامه های بین المللی ISO 9001-2000, ISO 14001-2001, OHSAS18001-1999 و جایزه ملی کیفیت غذا و دارو را به همراه داشته است.

موفقیت در صادرات محصولات تولیدی و جلب اعتماد شرکت های معتبر بین المللی برای انجام  پروژه های مشترک و تولید تحت لیسانس محصولات آنان، نشانگر عزم راسخ شرکت داروسازی زهراوی برای حرکت به سوی توسعه پایدار است.

تعریف از موفقیت در شرکت داروسازی- تعریفی بجز عملکرد بازار فروش است و تنها کیفیت عامل لاینفک استراتژی این شرکت محسوب می شود. بعبارت دیگر شرکت داروسازی زهراوی بخوبی دریافته است که رضایت مردم، شرط اول موفقیت است.

 

آدرس

تهران، خیابان ولی عصر، روبروی پارک ملت، خیابان ناهید غربی، شماره 81

تلفن

021-88756014

فکس

021-88758735

ایمیل

marketing@zahravipharma.com

وبسایت

www.zahravipharma.com