اطلاعیه
لطفا توجه بفرمایید که اطلاعات نمایش داده شده به معنی معرفی یا تایید صلاحیت شرکت یا سازمان مربوطه توسط شرکت خدمات دارویی رضوی نمی باشد و صرفا جهت افزایش اطلاعات کاربران در وبسایت نمایش داده شده است.
 
اهورادارو

اهورادارو

درباره اهورا دارو

شرکت اهورادارو در سال 1382 با هدف تولید داروهای گیاهی، در زرقان فارس تاسیس گردید. این شرکت هم اینک از صادرکنندگان داروهای گیاهی به اشکال قرص ،شربت ،ژل موضعی و کپسول می باشد و اولین تولید کننده داروهای گیاهی و فرآورده های آرایشی بهداشتی در استان فارس محسوب می شود. شرکت اهورادارو با مشارکت شرکت Licogums Canada در زمینه تولید امولسیفایرهای طبیعی اولین تولید کننده در آسیا می باشد.

چشم انداز

چشم انداز آتی اهورادارو با احیای طب سنتی و تبدیل شدن به یکی از قطب های تولید داروهای گیاهی در خاورمیانه قصد دارد تا طب سنتی را به مرحله ظهور دوباره برساند.این طب بسیار از لحاظ علمی پیشرفته تر از طب سنتی چین و هند می باشد. اما بخاطر غرض ورزی بعضی دولت ها این سولانه پاک به نام کشورهای دیگر مصادره گردیده است. در همین راستا شرکت اهورا دارو در نظر دارد تا بتواند تولید و استفاده از داروهای گیاهی را نه تنها در ایران بلکه در سراسر خاورمیانه گسترش داده و این طب سنتی را که از دیرباز در کشور ایران وجود داشته را بسط دهد.

آدرس

فارس شیرازبلوار هفت تنان ، خیابان شهید معزی ک 8 ، پ 34

تلفن

071-32263210-14

فکس

071-32263273

کد پستی

714677768

ایمیل

info@ahouradarou.ir

وبسایت

www.ahuradarou.ir