اطلاعیه
لطفا توجه بفرمایید که اطلاعات نمایش داده شده به معنی معرفی یا تایید صلاحیت شرکت یا سازمان مربوطه توسط شرکت خدمات دارویی رضوی نمی باشد و صرفا جهت افزایش اطلاعات کاربران در وبسایت نمایش داده شده است.
 
روز دارو

روز دارو

درباره ما

در سال 1342 هجری شمسی (1963 میلادی ) جمعی از فارغ التحصیلان دانشکده داروسازی در ابقای رسالت حرفه ای و ملی و با اعتقاد راسخ به اولویت کیفیت دارو در نظام سلامت ، شرکت داروسازی روز دارو را تأسیس نمودند و به منظور تقویت رکن اعتقادی شرکت به موجب اساسنامه تا سال 1380 که شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد ، اجازه سرمایه گذاری فقط محدود به داروسازان بود.

شرکت روز دارو ابتدا در محیطی کوچک شروع به کار نمود و بعلت رشد سریع در تولید فرآورده های دارویی ، اولین سایت تولید را در شرق تهران احداث نمود . در سال 1377 به جهت افزایش تقاضا برای محصولات روز دارو  و نیز ضرورت رعایت استانداردهای جدیدGMP  ، دومین کارخانه نیز در غرب تهران در زمینی به مساحت 000/45 متر مربع در مکانی مناسب که توسط فضای سبز دلپذیری احاطه شده و زیر بنای نزدیک به 000/8 متر مربع افتتاح گردید.

در حال حاضر شرکت داروسازی روز دارو به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های داروسازی در ایران به تولید اشکال دارویی  قرص – کپسول – پودر  وبعضی از فرآورده های گیاهی در دو کارخانه (واحد شماره  1  در غرب تهران  و  واحد شماره  2  در شرق تهران ) اهتمام دارد و تا پایان سال 1390 کارخانه سوم در غرب تهران جهت ساخت سفالوسپورین های خوراکی وتزریقی به بهره برداری خواهد رسید.   

 

آدرس

تهران کیلومتر17 مخصوص کرج خ داروپخش خ روزدارو

تلفن

44983451- 021

فکس

021-44983151

ایمیل

info@rouzdarou.com

وبسایت

www.rouzdarou.com