اطلاعات دارویی فلوراژین

Floragyn

فلوراژین Floragyn

گروه دارو: زنان

ژل فلوراژین موثر در حفظ و بازسازی فلور باکتریایی نرمال مخاط واژن ، مرطوب کننده - لغزنده کننده و خوشبو کننده غشاء مخاطی واژن می باشدو دردرمان سوزش ناشی از خشکی واژن بکار می رود. ژل فلوراژین در بازیابی رطوبت در موارد خشکی عمیق واژینال استفاده می شود.

مکانیسم اثر

ژل فلوراژین حاوی:گلیسرین و چند پاک کننده آمفوتریک دیگر (دارای اثرمرطوب کنندگی و لغزنده کنندگی)،الاستین با منشائ طبیعی، لاکتوباسیلوس با 6 سوش ( دارای اثر محافظتی موثر در برابر عوامل خارجی که می تواند سبب اثر ضد التهابی شود)،کلرهگزیدین گلوکونات (دارای اثر ضد باکتری و ضدویروس)،ویتامین A ( سبب افزایش مقاومت در برابر عفونت مخاطی موضعی و خارش و حذف ضایعات موضعی می شود.) می باشد.

مقدار مصرف فلوراژین

هر بسته دارای 6 عدد ژل یکبار مصرف می باشد.


جهت اطلاع از موجودی داروهای تک نسخه ای در موسسه خدمات دارویی رضوی، با واحد داروهای تک نسخه ای تماس بگیرید .
۰۵۱-۳۱۹۰۸ (داخلی ۱)
و یا شماره 09045416138
موسسه خدمات دارویی رضوی
بانک اطلاعات دارویی | جدیدترین اخبار دارویی | مشاوره داروییدمنوش های گیاهی رضوی| دارای خواص درمانی متنوع

پرسش از دکتر داروساز


سوالات کاربران
  • نسرین | 1399/11/23

   باسلام میشه ازین دارو در درمان زخم دهانه رحم استفاده کرد؟

   پاسخ خانم دکتر بیدار:

   با سلام
   از این دارو بیشتر برای تحریکات مخاط واژن استفاده می شود..


  • سپیده | 1398/05/27

   من دوتا سوال دارم: یکی اینکه تا اتمام دارو میشه استفاده کرد؟ چون این ژل که به من دادن مدلش فرق میکنه. ۴ تا سری داره برای استفاده و فقط رو دستورش نوشتن هر شب. زمان ننوشن. و دوم اینکه مشکلی نداره در زمان استفاده نزدیکی صورت بگیره. چون تو بروشورش چیزی نوشته نشده.

   پاسخ مدیر سایت:

   با سلام بله  ژل مذکور موثر در تنظیم PH فیزیولوژیکی ، غشای مخاطی وازن و بازیابی رطوبت در موارد خشکی واژینال( اثر مرطوب کنندگی مشابه فیزیولوژی واژن)میباشد و با توجه به اثر لغزندگی و محافظتی آن قبل و بعد از روابط زناشویی نیز قابل استفاده میباشد.